Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

1
1

2
2

3
3

4
4

5
5

Hostel oferuje tanie noclegi w centrum Poznania


Tym co niewątpliwie wyróżnia nas na tle innych hosteli jest wspaniała lokalizacja. Hostel Bailando mieści się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym Sercu Miasta Poznania: 100 metrów od Starego Rynku, tuż obok ulicy Półwiejskiej, 5 minut pieszo od Zamku, 5minut od jednego z najnowocześniejszych centrów handlowych w Europie - Starego Browaru. Niedaleko znajdują się inne atrakcje Poznania w tym: Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Obok Hostelu znajduje się informacja turystyczna, mnóstwo restauracji i kawiarni oraz knajp – na ulicy znajduje się również kilka sklepów spożywczych. Ulica Wrocławska od 1 maja 2012 roku stała się deptakiem i od tego momentu jest centrum życia nocnego Poznania.

Noclegi oferowane przez Hostel Bailando należą do jednych z najtańszych w Poznaniu. Oferujemy zarówno 2- i 3-osobowe pokoje z łazienkami, apartamenty o wysokim standardzie jak i pokoje wieloosobowe dla turystów przejeżdżających jedynie przez Poznań i poszukujących taniego noclegu. Struktura pokoi w naszym hostelu wyjątkowo dobrze nadaje się także do przyjmowania grup zorganizowanych. Przyjmujemy liczne grupy z Polski i zagranicy. Ich obsługa w naszym obiekcie nie ogranicza się jedynie do noclegu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Chętnie pomagamy i odpowiadamy na pytania dotyczące zwiedzania Poznania i interesujących miejsc czy zabytków. Pomagamy również w doborze restauracji czy klubu nocnego jak również informujemy o aktualnych wydarzeniach.

Staramy się by zarówno typ pokoi jak i wyposażenie naszego hostelu odpowiadało każdemu odwiedzającemu nas klientowi. Dlatego właśnie, wybierając noclegi u nas, możecie między innymi:

- wypożyczyć suszarkę

- wypożyczyć żelazko i deskę do prasowania

- zamówić taksówkę

- przechować bagaże

- przechować wartościowe przedmioty w sejfie

- otrzymać bezpłatne mapy

- otrzymać bezpłatny dostęp do internetu WIFI na terenie całego hostelu

- skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni 

Klimatyczna, domowa atmosfera oraz wystrój mają sprawić, aby nasi goście czuli się tu jak w domu i miło wspominali pobyt.

Zapraszamy
Zespół Bailando

 Free Wifi parking14118 logo-paypalvisa mastercard1

Hostel Bailando
ul. Wrocławska 25
61-838 Poznań

Znajdujemy się 100m od Starego Rynku, na jednej z najbardziej żywych i gęsto usianych restauracjami i klubami ulic Poznania.
- parking strzeżony opcjonalnie dla naszych klientów przed Hostelem
- w najblizszym sąsiedztwie restauracje, kluby, kawiarnie oraz sklepy spożywcze

Zapraszamy znajdz nas na MAPIE.